logo
home e-mail
Oferta

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę stylowej biżuterii srebrnej i złotej , ponadto perły naturalne  oraz wyroby z kamieniami szlachetnymi .

Nowożeńcom poszukującym oryginalnej biżuterii prezentujemy bogaty wybór obrączek ślubnych od klasycznych po grawerowane, wykonane w kilku kolorach złota i zdobione kamieniami .Jesteśmy w stanie wykonać obrączki wg. wzoru klienta (np.zdjęcie).

Polecamy szeroki wybór biżuterii modowej (ByDziubeka, Manoki) i stalowej w tym  męskie bransolety .

Polecamy niedrogie , gustowne komplety  ze złota i srebra, które stanowią ponadczasową pamiątkę.

Ponadto oferujemy  artykuły dekoracyjne oraz upominkowe, ceramikę, szkło oraz platery (LEONARDO, ASA, TIME 4 HOME) w cenach wyprzedażowych.

 

Nasza Oferta

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.jubiler-emi.kalisz.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.